AUTOMATIZCE

Jeden z důležitých prvků pro efektivní a kvalitní průmyslovou výrobu

Jednoúčelové stroje a zařízení

Významným zaměřením výroby naší společnosti tvoří prototypová výroba jednoúčelových strojů a zařízení. Orientujeme se na zákaznická řešení na klíč v různých odvětvích průmyslu. . Máme zkušenosti s integrací širokého spektra technologií a komponent a jsme schopni vyrábět, opravovat a repasovat jednoúčelové stroje i plně automatizované linky.  Nabízíme návrhy a analýzy robotizovaných pracovišť jako celku i částí výrobních procesů.

  • Konstrukce a 3D modelování v SolidWorks
  • Výroba od svařenců až po složité obráběné díly je plně v naší režii
  • programování PLC Siemens, Mitsubishi, Omron a dalších
  • Elektrokomponenty Keyence, Omron, Sick, Schmersall, Weidmuller, Turck, Eaton … 
  • Programujeme Roboty ABB, FANUC, DENSO, KUKA, UR, Doosan
  • Pneumatika SMC, FESTO
  • Zajištění souladu s platnými normami a kompletní dokumentace včetně CE je samozřejmostí pro každé dodávané zařízení

Kontrolní a měřící zařízení

Kvalitní vstupní kontrola dílů, meziprocesní a výstupní kontrola produktu  je samozřejmostí v každém správně nastaveném výrobním procesu. S našimi zákazníky hledáme rychlé a spolehlivé cesty. Dobře promyšlená POKA-YOKE může ušetřit čas při montáži i peníze při reworku NOK dílů.

Kamerové systémy

Prakticky žádná moderní výrobní linka se dnes neobejde bez kamerové kontroly rozměru, či přítomnosti dílu. My spoléháme na ty nejlepší výrobce kamerové techniky a pro naše zákazníky ve spolupráci s nejzkušenějšími techniky v oboru hledáme vhodné a ekonomické řešení pro každou aplikaci.

Dopravníkové systémy

Distribuce vstupních materiálů a komponent, mezioperační přesun polotovarů nebo manipulace s výrobkem včetně výstupní kontroly, značení či balení? Žádný problém, náš zkušený tým si s tím hravě poradí.